27 stycznia 2022

Samochody używane z salonu – Toyota Plus

Zakup samochodu to niezwykle ważny, ale i stresujący moment w życiu każdego kierowcy. Z jednej strony nowe modele cechują się ograniczoną dostępnością, z drugiej jednak obawiamy się trefnego zakupu samochodu używanego. Czy istnieje rozwiązanie takiego dylematu? Owszem, a jest nim program Toyota Plus.

Używane auto bez ryzyka? Czy to możliwe?

Zakup używanego auta to pomimo wielu lat nagłaśniania kwestii nieuczciwych kierowców wciąż stresujący moment dla potencjalnego kupca. Problemy z nieoryginalnym przebiegiem, próba maskowania uszkodzeń i rys na karoserii to zaledwie czubek góry lodowej problemów, na jakie możemy się natknąć podczas poszukiwania wymarzonego samochodu.

Oczywiście, samochód używany to ogromna oszczędność, która pozwoli nam cieszyć się sprawnym samochodem za relatywnie niską cenę. Jeśli jednak nie jesteśmy specjalistami w obszarze motoryzacji, wiele aspektów związanych z nieprawidłowym działaniem pojazdu może nam umknąć. W jaki sposób zatem podejść do zakupu używanego samochodu? Najlepiej skupić się tylko na znanych i sprawdzonych źródłach, takich jak Toyota Plus. Samochody używane z salonu to gwarancja zakupu pojazdu marki Toyota w pełni sprawnego, która w praktyce eliminuje ryzyko nietrafionego zakupu.

Toyota Plus – pewne auto używane z salonu

Czym dokładnie jest program Toyota Plus? To prestiżowy program skupiający się na odkupie, a następnie sprzedaży wysokiej jakości samochodów używanych. Nie jest to jednak zwykłe pośrednictwo w zakupie i dalszej sprzedaży samochodu.

Takie pojazdy muszą przejść restrykcyjną weryfikację, uwzględniającą między innymi udokumentowanie historii, sprawdzenie przebiegu, szczegółową kontrolę techniczną, a także czas gwarancji. To właśnie największa zaleta skorzystania z oferty programu Toyota Plus. Każde auto używane z salonu, które trafi do klienta, jest zabezpieczone przynajmniej 12-miesięczną gwarancją. Zatrzymajmy się jednak na chwilę przy kontroli technicznej każdego pojazdu znajdującego się w programie Toyota Plus. Jest to szczegółowa analiza stanu nadwozia, komory silnika, podwozia, hamulców, kół, opon, a także samego wnętrza samochodu. Nic więc dziwnego, że samochody marki Toyota oferowane w tym programie do złudzenia przypominają zupełnie nowe modele.

Korzyści wynikające z korzystania z programu Toyota plus

Jakie są podstawowe korzyści, które zyskujemy, decydując się na zakup samochodu w ramach programu Toyota Plus? Przede wszystkim możliwość zakupu solidnego samochodu renomowanej marki, która na całym świecie uchodzi za wzór do naśladowania.

Samochody marki Toyota dostępne w ramach programu Toyota Plus to także niezwykle duża różnorodność pojazdów dostępnych dla klientów. Bardzo bogaty i intuicyjny konfigurator umożliwia nam dopasowanie modelu do naszych osobistych preferencji, uwzględniając typ nadwozia, akceptowalny przebieg oraz nasz budżet. Gwarancja, którą uzyskujemy w ramach programu Toyota Plus, zagwarantuje nam możliwość uzyskania profesjonalnej, autoryzowanej pomocy technicznej bez dodatkowych opłat. Czy Toyota Plus to rozwiązanie tylko dla klientów indywidualnych? W żadnym wypadku! W ramach programu dostępne są również wysokiej klasy samochody dostawcze, które pomogą rozwinąć biznes i stanąć na wysokości zadania.

Toyota na każdą kieszeń

W zależności od naszych preferencji program Toyota Plus oferuje kilka ciekawych rozwiązań finansowania naszego nowego samochodu. Jedną z najlepszych propozycji jest atrakcyjny SMARTPLAN, który przewiduje niskie raty kredytu, a także możliwość cyklicznej wymiany pojazdu.

Oczywiście w ramach programu możliwe są również inne, dobrze znane formy finansowania, takie jak standardowy kredyt, finansowanie w ramach programu Comfort Pay, a także Toyota Leasing. Ostateczny wybór zawsze należy do klienta, i to on musi zadecydować, która możliwość finansowania będzie dla niego najlepsza. Jedno jest pewne – samochód zakupiony w ramach programu Toyota Plus to najlepsza inwestycja, jaką możemy podjąć w przypadku nowego motoryzacyjnego nabytku.

Treść sponsorowana

Powiązane treści