21 czerwca 2023

Wybór odpowiednich męskich spodenek plażowych dla różnych sylwetek

Spodenki plażowe męskie to jeden z obowiązkowych elementów letniej garderoby. Jak wybrać kąpielówki, aby wyglądać stylowo i czuć się w nich dobrze? Dziś podpowiadamy, jak dobrać męskie spodenki plażowe do typu sylwetki.

Jak dobrać spodenki plażowe męskie do typu sylwetki?

Dobór plażowych spodenek męskich do typu figury przede wszystkim podkreśli atuty sylwetki i ukryje jej ewentualne mankamenty. Dlatego dobrze jest znać swój typ figury. Jeżeli nie wiesz, to warto go określić. Następnie możesz przejść do wyboru rodzaju kąpielówek. Aby ułatwić Ci zadanie, poniżej przedstawiamy kilka wskazówek dla czterech podstawowych typów sylwetek męskich:

Typ sylwetki trójkąt

Sylwetka trójkąt charakteryzuje się szerokimi ramionami, wąską talią. Wybierając spodenki plażowe, skup się przede wszystkim na wyrównaniu proporcji między górną i dolną częścią ciała. Wybieraj spodenki plażowe, które pomogą wizualnie rozszerzyć biodra, aby zrównoważyć szerokie ramiona. Mężczyźni o tym typie figury będą dobrze wyglądać w spodenkach, które przykują uwagę. Dlatego warto postawić na modele w jasnych kolorach np. neonowe albo w wyraziste wzory np. palmy, motywy kwiatowe Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś eksperymentować z kontrastowymi kolorami. Szorty mogą mieć także kieszenie albo zdobienia na wysokości bioder. Jeżeli chodzi o fason, to najlepiej wybrać modele o regularnym kroju, które nie będą ani zbyt obcisłe, ani zbyt luźne. Choć w dopasowanych modelach tez będziesz się dobrze prezentował, szczególnie jeśli masz atletyczną sylwetkę.

Typ sylwetki gruszka

Mężczyźni o typie figury gruszka to posiadacze szerszych bioder i węższych ramion. Aby wyrównać proporcje między górą a dołem, należy przyciągnąć wzrok na górną część ciała. Góra ma być wzorzysta kolorowa. Z kolei dolna część garderoby ma być prosta. Odpowiednie będą spodenki plażowe męskie w neutralnych, ciemnych barwach np. w kolorze czarnym czy granatowym. Unikaj za to zbyt luźnych modeli i z kieszeniami lub innymi zdobieniami na wysokości bioder, ponieważ optycznie dodadzą objętości w dolnej części ciała. Postaw na spodenki o regularnym kroju, które będą lekko dopasowane, ale nie będą zbyt mocno opinały.

Typ sylwetki jabłko

Dla mężczyzn o sylwetce jabłka, czyli posiadających większy brzuch, dobrym wyborem będą spodenki o średniej długości, które będą lekko luźniejsze w okolicy brzucha. Unikaj zbyt obcisłych spodenek, które będą naciskać na brzuch i sprawiać, że będziesz się niekomfortowo czuł. Wybierz spodenki z elastycznym pasem lub regulowanym sznurkiem, które pozwolą na idealne dopasowanie. W kwestii długości odpowiednie będą modele o średniej długości, sięgające do okolic kolan.

Tyl sylwetki ołówek

Pan ołówek cechuje się proporcjonalną sylwetką. Jeśli masz ten typ figury, to super, bo będziesz dobrze wyglądał niemal w każdym fasonie spodenek plażowych. Śmiało możesz eksperymentować zarówno z długością, jak i stylem kąpielówek. Dowolność masz również w kwestii kolorów i wzorów. Wybieraj modele w takie barwy i w takie motywy, które będą zgodne z Twoimi preferencjami i stylem. Nie bój się jaskrawych wzorów czy wyrazistych wzorów. Będziesz dobrze w nich wyglądał!

Więcej informacji znajdziesz na: https://ombre.pl/pol_m_Odziez_Kategorie_Spodenki_Plazowe-6007.html

Treść promowana.

Powiązane treści