30 marca 2023

Prezent na rocznicę ślubu – co wybrać by pobudzić zmysły?

Rocznica ślubu to okazja nie tylko do tego, by powiedzieć swojej połówce „kocham Cię”, lecz również na nowo rozpalić związek. Jaki prezent na rocznicę ślubu wybrać? Okazuje się, że tradycyjne kwiaty czy czekoladki wcale nie będą najlepszym rozwiązaniem – zdecydowanie lepiej postawić na coś intymnego, co sprawi, że fascynacja sobą nabierze rumieńców. Co kupić na rocznicę ślubu?

Prezent dla męża – co wybrać?

Prezent na rocznicę ślubu dla męża nie musi być prosty – alkohol czy innego rodzaju upominki warto zastąpić gadżetami erotycznymi lub podobnymi akcesoriami. Ciekawą propozycją będzie dzwonek „call for sex” – nieco zabawny, lecz bardzo praktyczny. Jeśli mężczyzna nie otrzymał go od swoich kolegów na wieczorze kawalerskim, to nie ma żadnych przeciwwskazań, aby kupiła mu go żona. Dużą popularnością cieszą się też karnety na masaż erotyczny, choć nie ulega wątpliwości, że jest to prezent dla dwojga, a nie tylko dla jednej osoby. Seksowny prezent to także erotyczna gra, w którą można zagrać wspólnie przy większych lub mniejszych okazjach. Mężczyźni bardzo lubią niespodzianki, dlatego warto rozważyć prywatny striptiz lub taniec w erotycznej bieliźnie. Tego typu strój będzie oczywiście częścią prezentu. Coraz częściej kobiety wybierają również męskie wibratory, zwane potocznie masturbatorami. Ciekawym rozwiązaniem będzie wibrator z funkcją ogrzewania, który znacznie zwiększa doznania mężczyzny.

Jaki prezent kupić żonie?

Prezent na rocznicę ślubu dla żony zdecydowanie powinien pobudzać zmysły. Na pierwszy plan wysuwa się więc różnego typu bielizna, zwłaszcza erotyczna. Dużą popularnością cieszą się przebrania, które gwarantują nowe doznania w sypialni, a tym samym wyjątkowy seks. Polecane są szczególnie osobom, które do tej pory nie miały okazji spróbować takiego urozmaicenia. Olejek do masażu, gadżety erotyczne bądź różnego typu zabawki, na przykład do stymulacji łechtaczki, także okazują się świetnym pomysłem na nietypowy prezent na rocznicę związku. Warto zainwestować w wysokiej klasy wibrator, zwłaszcza jeśli dotychczas kobieta z niego nie korzystała. Dużą popularność zdobywają także krople stymulujące łechtaczkę, przeznaczone do masażu. Jeśli chcemy postawić na nietypowy prezent, wybierzmy kulki gejszy. Pamiętajmy, że upominek dla kobiety musi być pięknie opakowany, zwłaszcza jeśli partnerka to estetka, ceniąca sobie dobry gust.

Rocznica ślubu – nie tylko prezenty

Pierwsza rocznica ślubu, a także każda kolejna wymagają wyjątkowej oprawy. Warto poświęcić sobie nawzajem cały dzień, a jeśli to niemożliwe, przynajmniej wieczór. Rocznica ślubu to doskonała okazja do tego, aby rozpalić związek na nowo, zwłaszcza jeśli w sypialni bywa coraz mniej ciekawie. Z pomocą przychodzą oczywiście różnego rodzaju gadżety erotyczne lub przebrania, które umożliwiają odgrywanie ról. Warto rozważyć także nietypowe rozwiązania, na przykład seks pod prysznicem czy nawet…w plenerze! Oczywiście, do świętowania trzeba się odpowiednio przygotować, wprowadzając pełną namiętności atmosferę. Jeśli planujemy spędzić wieczór w domowym zaciszu, dobrze sprawdzą się filmy romantyczne. kolacja przy świecach czy wspólna kąpiel. Później można już przejść do konkretnych działań, nie zapominając oczywiście o grze wstępnej.

Jak uczynić rocznicę ślubu wyjątkową?

Wybór prezentu na rocznicę ślubu to jedno z trudniejszych zadań, jednak obecnie mamy do dyspozycji wiele różnego typu akcesoriów, które z pewnością spodobają się drugiej połówce. Zadbajmy także o detale, które sprawią, że świętowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Jeśli decydujemy się na romantyczną kolację, to zaserwujmy na nią dania zawierające afrodyzjaki. Wśród nich wymienić można na przykład awokado, kakao czy cynamon. Doskonałym rozwiązaniem będą też świeczki zapachowe, wprowadzające nas w odpowiedni nastrój. Nie zapomnijmy o delikatnej, relaksacyjnej i romantycznej muzyce, pozwalającej odprężyć się i oddać drugiej połówce. Muzyka może towarzyszyć nam także w sypialni – igraszki w rytm ulubionych przebojów z pewnością urozmaicą wieczór.

Powiązane treści