16 sierpnia 2021

Jak przeżyć wyjątkowy seks pod prysznicem?

Seks pod prysznicem to nie lada wyzwanie dla obojga partnerów. Warto jednak poćwiczyć, bo doznania z wodą w tle mogą być naprawdę niezapomniane. Podpowiadamy, jak zadbać o dobrą zabawę erotyczną pod prysznicem, zachować bezpieczeństwo i jakich gadżetów warto używać?

Seks pod prysznicem – technicznie trudny

Seks w łazience generalnie może być niebezpieczny dla osób mających problem z panowaniem nad równowagą i swoim ciałem. Z drugiej strony, woda spływająca po Waszych ciałach może bardzo dobrze działać na wyobraźnię. Warto jednak pamiętać, że śliskie powierzchnie sprzyjać będą poślizgnięciom, a to może być częste zjawisko, szczególnie przy bardziej intensywnych stosunkach.

Seks pod prysznicem – sprytne patenty

Pod prysznicem można korzystać z gadżetów naturalnie w łazience się pojawiających. I tak, sam prysznic może służyć dobrej grze wstępnej. Z powodzeniem można używać nieco zbyt ciepłej i zbyt zimnej wody, aby delikatnie pobudzać zmysły swoje i partnera. Także mydło, nieważne czy w kostce czy w płynie, może służyć wzajemnemu odkrywaniu przez Was swoich ciał. Mydłem można delikatnie gładzić i masować ciało partnera lub uwodzicielsko myć własne ciało. To z pewnością spodoba się Twojej drugiej połówce.

Jeżeli znajdziecie w łazience inne przedmioty, które mogą posłużyć jako zabawki erotyczne – nie krępujcie się – w końcu to Wasza łazienka i Wasze przedmioty codziennego użytku.

Warto jednak przy okazji takich zabaw nie zapominać o bezpieczeństwie. Zbyt wysoka temperatura prysznica może poparzyć skórę, natomiast zbyt duża ilość piany rozlanej po łazience sprzyjać będzie bolesnym upadkom. Należy też zadbać o wentylację: ciepła woda i Wasze intensywne oddechy wystarczą, aby wilgotność tego małego pomieszczenia niebezpiecznie wzrosła, a od tego prosta droga do omdlenia czy zawrotów głowy.

Pozycje w czasie seksu pod prysznicem

Najwięcej możliwości wydaje się tworzyć prysznic połączony z wanną, chociaż to nie znaczy, że wolnostojący prysznic to same ograniczenia. Zanim jednak przystąpicie do pieszczot, zadbajcie  o odpowiednią atmosferę.

Być może lubicie zapach świec lub mroczny klimat, gdy brakuje światła – Przygotujcie taką scenerię. Jeżeli używacie lubrykantów, zabierzcie ze sobą do łazienki te na bazie silikonu, które nie będą spływać pod wodą. Warto także skorzystać z prysznica przez współżyciem – na pewno będzie Wam przyjemniej w czasie samego aktu. Może to być także dobry wstęp do seksu oralnego czy analnego. Dobrym pomysłem jest także depilacja intymna, która może stać się dobrą grą wstępną.

Pozycje idealne pod prysznic:

  1. Na pieska (od tyłu) – szczególnie kiedy macie dostęp do wanny, wówczas stosunek na czworaka będzie przede wszystkim bezpieczny.
  2. Na siedząco – tutaj będziecie potrzebować taboretu, natomiast prysznic ciągle lejący się po Waszych ciałach będzie wystarczającym wynagrodzeniem trudu jego zdobycia.
  3. Na stojąco – to już klasyka, która pozwoli Wam na przemieszczanie się w różnych kierunkach. Sprawdzi się przede wszystkim przy niewielkich prysznicach. Wówczas każda ściana prysznica może służyć Waszym pieszczotom.
  4. Na leżąco – ta pozycja może być idealnym wykończeniem niezapomnianej przygody. Możecie ją praktykować w wannie lub na podłodze, która na zakończenie nie będzie już nieprzyjemnie chłodna.

Jeżeli lubicie, możecie także skorzystać z zabawek erotycznych. Nie każda zabawka będzie nadawać się do kontaktu z wodą, ale niemal każdy wibrator będzie wodoodporny, a to już dobra podstawa, bo można go przecież użyć na wiele różnych sposobów. Sklepy erotyczne pełne są także balsamów i olejków do kąpieli. Ich zapach i piana, którą tworzą, pobudzają zmysły każdego z kochanków.

Seks pod prysznicem może być Waszym wyjątkowym przeżyciem, do którego chętnie będziecie wracać. Warto jednak zadbać o bezpieczeństwo i odpowiedni nastrój, aby wspomnienia dotyczyły przyjemnych chwil, nie natomiast pamiątek po niechcianym upadku czy ciężkich do domycia śladach po spermie.

Materiał gościnny, przygotowany przez firmę partnerską.

Powiązane treści