15 lipca 2022

Wylatujesz na wakacje samolotem z lotniska Chopina? Zobacz, gdzie bezpiecznie zostawić samochód.

Nic tak nie potrafi zepsuć urlopu jak obawa o to, co zastało się w kraju. Oprócz opieki nad zwierzętami i roślinami, a także doglądaniem mieszkania, zostaje ci kwestia ochrony samochodu, który zaparkujesz w okolicy lotniska lub na jego terenie. Podpowiadamy, gdzie bezpiecznie zostawić pojazd i na co zwrócić uwagę, wybierając parking przy lotnisku Chopina.

Lotnisko Okęcie – kiedy najlepiej zarezerwować parking?

Najlepiej zarezerwować parking w dniu, w którym kupujesz bilety lotnicze lub wycieczkę przez biuro podróży. Pamiętaj, że port lotniczy Okęcie to największe lotnisko w naszym kraju, z którego w sezonie korzysta ok. 2-3 milionów pasażerów. Wiele z nich na lot przybywa własnym samochodem, szczególnie jeśli ich rejsy mają odbyć się o nietypowych porach – wcześnie rano lub późno w nocy. Wyruszając na wakacje w szczycie sezonu, pamiętaj, aby nie odkładać rezerwacji parkingu na ostatnią chwilę, a także nie wyruszać w trasę bez wcześniejszego sprawdzenia dostępności miejsc oraz opinii o parkingu. Taki brak przygotowania może mieć fatalne skutki w postaci problemów ze znalezieniem wolnego miejsca postojowego lub koniecznością pozostawienia samochodu na najdroższym parkingu, lub tym, które nie wzbudza zaufania.

Lotnisko Chopina – na co zwrócić uwagę dokonując rezerwacji parkingu?

Parkując na terenie lotniska, znacznie przepłacasz, dlatego zalecamy, poszukać miejsca, które znajduje się w okolicy portu lotniczego Okęcie. Godny zaufania parking to ten, w którym przez całą dobę dostępny jest personel, gotowy pomóc w każdej sytuacji, także tej związanej z transferem z i na lotnisko. Ponieważ na lotnisku i tak musisz zjawić się ze sporym wyprzedzeniem, czas dojazdu z parkingu pod terminal transferowym busem nie powinien stanowić problemu. Szukając parkingu przy lotnisku Okęcie, koniecznie zwróć uwagę, czy w cenie za postój oferuje on ubezpieczenie na wypadek kradzieży czy uszkodzenia. Oczywiście takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, jednakże – ubezpieczony zawsze strzeżony.

Który parking przy lotnisku Okęcie wybrać?

Podróżując samolotem zyskujesz mnóstwo czasu, swobody i możliwości, lecz aby wakacje nie były stresujące, koniecznie dobrze się do nich przygotuj. Jedną z ważniejszych, lecz bagatelizowanych spraw jest wybór parkingu przy lotnisku, który będzie nie tylko tani, ale także bezpieczny.

Sprawdziliśmy opinie o parkingach przy lotnisku Okęcie, ich cennik oraz to, jakie środki bezpieczeństwa są tam stosowane. Na tle konkurencji zdecydowanie wyróżnia się parking Park & Fly – parking-lotnisko.pl, który znajduje się zaledwie 7 minut jazdy od głównego terminala lotniska. Parking oferuje aż 1000 miejsc postojowych, w tym te z zadaszeniem, które można zarezerwować w pakiecie VIP. Parking szczególną wagę przywiązuje do bezpieczeństwa, dysponując ogrodzonym i oświetlonym terenem, na który nikt niepowołany nie będzie miał dostępu.

Artykuł przygotowany przy współpracy z partnerem serwisu.

Powiązane treści