5 sierpnia 2022

Brodziki kompozytowe Balneo – wysoka jakość w przystępnej cenie!

Coraz więcej osób decyduje się na zakup kabiny prysznicowej zamiast wanny. Rozwiązanie takie ma wiele zalet. Z kabiny korzysta się szybciej, poza tym zajmuje znacznie mniej miejsca niż wanna i to także kabina idealnie wpisuje się w wiele współczesnych aranżacji. Za komfort jej użytkowania odpowiedzialny jest nie tylko jej rozmiar czy materiał z jakiego, została wykonana, ale także i brodzik, który jest montowany w jej wnętrzu. Jak podkreślają eksperci, projektanci wnętrz – jednymi z lepszych są brodziki kompozytowe Balneo. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Brodziki prysznicowe Balneo o kamiennej strukturze!

Brodzik jest integralna częścią praktycznie każdej kabiny. O ile jest dobrze dobrany, nie tylko jest bezproblemowy podczas czyszczenia, ale także i ma wpływ na estetykę wnętrza. Z pewnością jednymi z lepszych, które znajdują się obecnie na rynku są brodziki prysznicowe Balneo. Brodziki te zostały wykonane z kompozytu mineralnego i pokryte polimerem Gelcoat. To właśnie dzięki temu brodziki Balneo posiadają antypoślizgową i antybakteryjną powierzchnię. Jest to gwarant ich bezpiecznego i komfortowego użytkowania.

Do zalet brodzików prysznicowych Balneo zalicza się:

  • Antypoślizgowa powierzchnia – dzięki temu brodzik ten sprawdzi się idealnie także w łazienkach, z których korzystają małe dzieci lub osoby starsze z problemami motorycznymi.
  • Jednolicie barwione
  • Antybakteryjna struktura – kolejny element, który wpływa na bezpieczeństwo użytkowania łazienki.
  • Wodoszczelny
  • Twarda nielakierowana powierzchnia
  • Wyjątkowo niski – tym samym sprawdzi się wielu łazienkowych aranżacjach, poza tym wejście do kabiny nie jest problematyczne.
  • Łatwy w czyszczeniu
  • 5 lat gwarancji

Poza tym brodziki prysznicowe Balneo kosztują znacznie mniej, niż modele firm konkurencyjnych.

prysznic

Gdzie korzystnie kupić brodziki kompozytowe Balneo?

Jest wiele miejsc, w których można kupić oryginalne i nowe brodziki prysznicowe Balneo. Nie wszędzie jednak wybór ich jest duży, nie wszędzie produkty te dostępne są od ręki. Z tych właśnie względów warto jest zapoznać się z oferta hurtowni hydraulicznej Proterm klikając link. To właśnie w tym miejscu dostępne są brodziki kompozytowe Balneo we wszystkich możliwych rozmiarach.

Materiał promowany.

Powiązane treści