31 października 2021

Jakie są korzyści nauki języka angielskiego Metodą Aktywnego Mówienia?

Masz za sobą wiele prób nauczenia się języka angielskiego i żadna z nich nie zakończyła się sukcesem? Wątpisz we własne możliwości i uważasz, że po prostu nie masz zdolności językowych? To nieprawda – najprawdopodobniej obrane sposoby nauki nie okazały się skuteczne. Poznaj Metodą Aktywnego Mówienia i naucz się języka angielskiego w przyjemny i efektywny sposób.

Na czym polega Metoda Aktywnego Mówienia?

Metoda Aktywnego Mówienia opiera się na trzech najważniejszych zasadach. Po pierwsze, 1000 najważniejszych słów, które pozwolą zrozumieć 82% angielskich konwersacji oraz 75% tekstów pisanych po angielsku. Właśnie tyle poznasz dzięki Metodzie Aktywnego Mówienia, co umożliwi Ci swobodną komunikację w języku angielskim. Po drugie, 6 najważniejszych czasów. Nie trzeba znać wszystkich czasów w języku angielskim, by móc swobodnie rozmawiać w tym języku. 6 angielskich czasów, a więc między innymi Present Simple, Present Continuous, Past Simple czy Future Simple będą wystarczające, by budować zdania w języku angielskim. Co więcej, w czasie kursu prowadzonego Metodą Aktywnego Mówienia, gramatyka będzie przedstawiona w tak przystępny sposób, że nie zauważysz, jak prędko wejdzie Ci do głowy! I wreszcie trzecia zasada, czyli 100% mówienia i słuchania. Bez podręczników, rozbudowanych ćwiczeń gramatycznych i listy słówek do wkuwania. Przez cały czas trwania kursu będziesz ćwiczyć mówienie i słuchanie, co szybko przełoży się na sukces. Więcej informacji na temat kursu i możliwości zapisania się znajdziesz na stronie: https://szybkanauka.pro/aktywny-angielski/.

Jakie korzyści daje nauka angielskiego Metodą Aktywnego Mówienia?

Nauka angielskiego przy użyciu Metody Aktywnego Mówienia daje sporo korzyści. Sprawia, że zaczynasz bardzo szybko reagować na to, co słyszysz w języku angielskim, zamiast poświęcać wiele godzin na uczenie się tylko teorii. Przyswajasz całe sekwencje, które wchodzą Ci do głowy i możesz je swobodnie powtarzać. Kolejną korzyścią jest możliwość wyciągania dla siebie najważniejszych informacji z nawet bardzo rozbudowanej wypowiedzi. Nie musisz rozumieć każdego słowa, by poznać sens całego zdania. Metoda Aktywnego Mówienia daje również możliwość zrozumienia odmiennych akcentów u różnych osób i poszerzyć w ten sposób własne horyzonty.

Korzyści wynikające z uczestnictwa w kursie Metodą Aktywnego Mówienia jest jednak więcej. Ta innowacyjna metoda nauki sprawia, że wykazujesz 100% aktywności w trakcie całego treningu i nie tracisz czasu na bezowocnych zajęciach językowych. Materiał, który przyswajasz, jest w 100% praktyczny. Nie znajdziesz w nim niewykorzystywanych w codziennej mowie konstrukcji gramatycznych czy zbędnych słów. Dużym atutem Metody Aktywnego Mówienia jest także pozbawienie jej stresu. Nie będziesz zdawać egzaminów i uczestniczyć w publicznym odpytywaniu, trening odbywa się w luźnej atmosferze. Nie musisz też zakuwać na pamięć i przyswajać skomplikowanych reguł gramatycznych. Wszystkiego uczysz się ze zrozumieniem, trenując mówienie i słuchanie.

Jaką wiedzę zdobędziesz, korzystając z Metody Aktywnego Mówienia?

W trakcie treningu poznasz 1000 najważniejszych słów i 6 głównych czasów w języku angielskim oraz nauczysz się aktywnie słuchać i mówić w języku angielskim. Pełny kurs obejmuje 5 etapów – począwszy od Praktyka, przez Pro i Mastera aż po GrandMastera i etap Sensei. Metoda Aktywnego Mówienia skupia się wyłącznie na praktycznym wymiarze języka angielskiego. Dlatego też poruszane kwestie przydadzą Ci się w życiu codziennym zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Dowiesz się między innymi jak opowiadać o swoich preferencjach, potrzebach, wyrażać zadowolenie lub niezadowolenie w danej sytuacji oraz komunikować swoje emocje. Nauczysz się jak spytać o kierunek i konkretne miejsce, poznać cenę produktów, poprosić o pomoc i zrobić zakupy w obcym kraju. Materiał obejmuje również kwestie związane z zachowaniem się w restauracji czy hotelu – zamawianie potraw, pytanie o poradę, załatwianie kwestii związanych z rezerwacjami i problemami w trakcie pobytu. Wszystko to w miłej atmosferze przyjemnego kursu, który może bez presji wiele Cię nauczyć. Spróbuj i przekonaj się, jak wiele korzyści niesie Metoda Aktywnego Mówienia.

Artykuł gościnny.

Powiązane treści

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.