Jakie są korzyści nauki języka angielskiego Metodą Aktywnego Mówienia?

Masz za sobą wiele prób nauczenia się języka angielskiego i żadna z nich nie zakończyła się sukcesem? Wątpisz we własne możliwości i uważasz, że po prostu nie masz zdolności językowych? To nieprawda – najprawdopodobniej obrane sposoby nauki nie okazały się skuteczne. Poznaj Metodą Aktywnego Mówienia i naucz się języka angielskiego w przyjemny i efektywny sposób.

Na czym polega Metoda Aktywnego Mówienia?

Metoda Aktywnego Mówienia opiera się na trzech najważniejszych zasadach. Po pierwsze, 1000 najważniejszych słów, które pozwolą zrozumieć 82% angielskich konwersacji oraz 75% tekstów pisanych po angielsku. Właśnie tyle poznasz dzięki Metodzie Aktywnego Mówienia, co umożliwi Ci swobodną komunikację w języku angielskim. Po drugie, 6 najważniejszych czasów. Nie trzeba znać wszystkich czasów w języku angielskim, by móc swobodnie rozmawiać w tym języku. 6 angielskich czasów, a więc między innymi Present Simple, Present Continuous, Past Simple czy Future Simple będą wystarczające, by budować zdania w języku angielskim. Co więcej, w czasie kursu prowadzonego Metodą Aktywnego Mówienia, gramatyka będzie przedstawiona w tak przystępny sposób, że nie zauważysz, jak prędko wejdzie Ci do głowy! I wreszcie trzecia zasada, czyli 100% mówienia i słuchania. Bez podręczników, rozbudowanych ćwiczeń gramatycznych i listy słówek do wkuwania. Przez cały czas trwania kursu będziesz ćwiczyć mówienie i słuchanie, co szybko przełoży się na sukces. Więcej informacji na temat kursu i możliwości zapisania się znajdziesz na stronie: https://szybkanauka.pro/aktywny-angielski/.

Jakie korzyści daje nauka angielskiego Metodą Aktywnego Mówienia?

Nauka angielskiego przy użyciu Metody Aktywnego Mówienia daje sporo korzyści. Sprawia, że zaczynasz bardzo szybko reagować na to, co słyszysz w języku angielskim, zamiast poświęcać wiele godzin na uczenie się tylko teorii. Przyswajasz całe sekwencje, które wchodzą Ci do głowy i możesz je swobodnie powtarzać. Kolejną korzyścią jest możliwość wyciągania dla siebie najważniejszych informacji z nawet bardzo rozbudowanej wypowiedzi. Nie musisz rozumieć każdego słowa, by poznać sens całego zdania. Metoda Aktywnego Mówienia daje również możliwość zrozumienia odmiennych akcentów u różnych osób i poszerzyć w ten sposób własne horyzonty.

Korzyści wynikające z uczestnictwa w kursie Metodą Aktywnego Mówienia jest jednak więcej. Ta innowacyjna metoda nauki sprawia, że wykazujesz 100% aktywności w trakcie całego treningu i nie tracisz czasu na bezowocnych zajęciach językowych. Materiał, który przyswajasz, jest w 100% praktyczny. Nie znajdziesz w nim niewykorzystywanych w codziennej mowie konstrukcji gramatycznych czy zbędnych słów. Dużym atutem Metody Aktywnego Mówienia jest także pozbawienie jej stresu. Nie będziesz zdawać egzaminów i uczestniczyć w publicznym odpytywaniu, trening odbywa się w luźnej atmosferze. Nie musisz też zakuwać na pamięć i przyswajać skomplikowanych reguł gramatycznych. Wszystkiego uczysz się ze zrozumieniem, trenując mówienie i słuchanie.

Jaką wiedzę zdobędziesz, korzystając z Metody Aktywnego Mówienia?

W trakcie treningu poznasz 1000 najważniejszych słów i 6 głównych czasów w języku angielskim oraz nauczysz się aktywnie słuchać i mówić w języku angielskim. Pełny kurs obejmuje 5 etapów – począwszy od Praktyka, przez Pro i Mastera aż po GrandMastera i etap Sensei. Metoda Aktywnego Mówienia skupia się wyłącznie na praktycznym wymiarze języka angielskiego. Dlatego też poruszane kwestie przydadzą Ci się w życiu codziennym zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Dowiesz się między innymi jak opowiadać o swoich preferencjach, potrzebach, wyrażać zadowolenie lub niezadowolenie w danej sytuacji oraz komunikować swoje emocje. Nauczysz się jak spytać o kierunek i konkretne miejsce, poznać cenę produktów, poprosić o pomoc i zrobić zakupy w obcym kraju. Materiał obejmuje również kwestie związane z zachowaniem się w restauracji czy hotelu – zamawianie potraw, pytanie o poradę, załatwianie kwestii związanych z rezerwacjami i problemami w trakcie pobytu. Wszystko to w miłej atmosferze przyjemnego kursu, który może bez presji wiele Cię nauczyć. Spróbuj i przekonaj się, jak wiele korzyści niesie Metoda Aktywnego Mówienia.

[Total: 1 Average: 5]