19 października 2022

Wózki sportowe dla aktywnych rodziców

Zostanie rodzicem wcale nie musi oznaczać końca pasji, jaką jest sport. Hurtownia Marko wychodzi wysportowanym rodzicom naprzeciw razem z wózkami TFK, które pomogą Ci rozpocząć aktywne rodzicielstwo i dzielić pasję z opieką nad dzieckiem.

Wózki dla aktywnych

Sportowy wózek daje Ci możliwość spędzania aktywnie czasu razem z dzieckiem w każdym możliwym miejscu. Hurtownia Marko oferuje szeroki wybór wózków sportowych, które spełniają oczekiwania aktywnych rodziców i daje im możliwość dalszego rozwijania swojej pasji.

Wózek sportowy łączy przyjemne z pożytecznym. Każdej matce pomoże szybko wrócić do formy po porodzie. Nie będzie też ograniczał marzeń rodziców o aktywnych i ciekawych wakacjach.

Czym jest wózek sportowy?

Wózek sportowy to wózek lekki, kompaktowy i zgrabny. Wyposażony jest w pompowane koła, wygodne i komfortowe siedzisko oraz przydatne amortyzatory, które łagodzą turbulencje przy jeździe po nierównym terenie.

Dzięki temu dziecko nie odczuwa wstrząsów, nie zachłyśnie się więc podczas jedzenia i może spokojnie spać w trakcie długich spacerów. Wózki są małe i zaprojektowane ergonomicznie, aby prowadziło się je łatwo i przyjemnie. Poza tym dużo łatwiej mieszczą się w bagażniku i bez problemu można je gdzieś przenieść.

Wózki sportowe są bardzo bezpieczne i zapewniają duży komfort rodzicom i maluszkom. Wyposażone zostały w nieprzemakalne materiały, chronią przed zimnem, wiatrem i deszczem, są przystosowane do zmieniających się warunków pogodowych. Ponadto wyposażone są w elementy odblaskowe, pasy bezpieczeństwa i hamulec. Są idealne w każdych warunkach, czy jest to kilkudniowa wycieczka czy wyjście do sklepu.

Oferta wózków sportowych

Hurtownia Marko oferuje kilka modeli wózków sportowych idealnie dopasowanych do potrzeb aktywnych fizycznie rodziców. Wózek Mono Combi przeznaczony jest dla najmłodszych. Zawiera super mocną ramę, dużą rozkładaną budkę, oparcie, które można rozłożyć i duży kosz pod siedzeniem.

Ten wózek wręcz stworzony jest do długich spacerów i biegów. Z kolei wózek Mono Sport to bardzo podobny wózek, ale przeznaczony dla starszych dzieci i do większego użytku sportowego. Zaś wózek sportowy TFK Sport to model dla wytrwałych biegaczy czy rolkarzy. Jego zaletą jest to, że bez problemu mogą korzystać z niego wysocy rodzice dzięki dużej regulacji rączki.

Wózki sportowe zostały również stworzone z myślą o bliźniakach. Wózek Duo Combi jest przeznaczony dla najmłodszych. Z kolei wózek Duo Sport zawiera mnóstwo miejsca, więc jest odpowiedni dla dzieci nawet do piątego roku życia. Łatwo się składa i jest przygotowany na każde warunki atmosferyczne.

Z kolei dla zapalonych rowerzystów przygotowany został wózek – przyczepka TFK Joggster Velo, który poradzi sobie na każdym terenie. Jest to jednocześnie spacerówka, wózek sportowy i przyczepka rowerowa. Może być używany przez jedno dziecko, ale również rodzeństwo lub bliźniaki, co czyni go niezwykle uniwersalnym, a ponadto można go używać od samych narodzin dziecka.

Dlaczego akurat wózek sportowy?

Zdarza się, że po urodzeniu dziecka, młode mamy boją się wyjeżdżać na wakacje z maleństwem. Wózek sportowy zapewni im komfort, którego potrzebują, żeby spędzić aktywne wakacje, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo dziecka. Wózki te nie tylko są lekkie i przygotowane na różne warunki, ale też mają sporo miejsca na bagaże, a do tego łatwo je transportować.

Wózki sportowe zostały zaprojektowane tak, aby radzić sobie z każdym rodzajem podłoża. Użytkowanie wózka sportowego zabezpieczy Cię przed stresującymi sytuacjami, na przykład przed wpadnięciem w miękkie czy błotniste podłoże albo nagłym uszkodzeniem wózka. Pomijając jednak kwestie sportowe, można ich używać również w codziennych sytuacjach. Są wielofunkcyjne i wytrzymałe, więc zapewniają rodzicom dużą oszczędność finansową.

Połączenie rodzicielstwa z pasją

Sport nie jest zarezerwowany tylko dla bezdzietnych. Każdy ma prawo rozwijać swoją pasję pomimo posiadania małego dziecka. Wózek sportowy pomaga również rodzicom przekazać miłość do sportu swoim dzieciom oraz nawiązywać więź między rodzicem a dzieckiem poprzez wspólne podróże czy wakacje.

Wózek sportowy jest przeznaczony nie tylko dla rodziców aktywnych przed porodem, ale też dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę ze sportem lub po prostu zrzucić zbędne kilogramy albo zadbać o zdrowie poprzez dostarczenie sobie więcej ruchu. Ruch to zdrowie i przyjemność, a wózki sportowe pomagają rodzicom zadbać o ich pociechy, ale też o samych siebie.

Artykuł gościnny.

Powiązane treści