22 czerwca 2021

Po czym poznać, że podobam się chłopakowi?

Są takie pytania, które często zadajemy sobie w głowie, ale boimy się wypowiedzieć je na głos. Zatem: po czym poznać, że podobam się chłopakowi? Odpowiadamy na to pytanie nie tylko młodym paniom, ale każdej z nas, aby skończyć z wątpliwościami.

Po czym poznać, że podobam się chłopakowi? Niezbite dowody!

To pytanie codziennie zadają sobie prawdopodobnie tysiące kobiet. Młode panie mogą jeszcze nie wiedzieć, jak rozpoznać zainteresowanie mężczyzny, a te starsze zwyczajnie o tym zapomniały. Ostatecznie mężczyźni w większości wypadków reagują podobnie, co powoduje, że stosunkowo łatwo jest rozpoznać ich zainteresowanie naszą osobą. Wymieniamy 3 niezbite dowody na zainteresowanie mężczyzny kobietą.

  1. GESTY I MOWA CIAŁA. Te dwa potrafią zdradzić wszystko! Wówczas niepotrzebne są żadne słowa, a przekaz wydaje się być jasny dla obydwu stron. Naszego ciała nie możemy zawsze kontrolować. Tym bardziej dotyczy to myśli, które w końcu zaczną być okazywane w formie fizycznej, nawet jeśli tego nie planowaliśmy. Działa to w dwie strony. Mężczyzna, któremu podoba się kobieta, często przy niej traci całą swoją pewność siebie. Jest to uzasadnione – każdy z nas chciałby wypaść w oczach atrakcyjnej osoby idealnie, dlatego nawet bardzo pewny siebie i rozgadany mężczyzna może w tym jednym momencie stać się nieśmiały i skryty. Ten stan zwykle jednak mija, a wtedy zaczyna się prawdziwa gra gestami. Mężczyzna będzie coraz odważniej zbliżał się do Ciebie i opiekował Tobą. Takich oznak z pewnością nie przegapisz.
  2. SPOJRZENIE. Oczy często zdradzają nasze zamiary. To po nich widać naszą złość czy smutek, ale także pożądanie i radość. Mężczyzna zainteresowany damą będzie starał się spoglądać w Twoim kierunku tak często, jak to możliwe. Równie szybko ten wzrok odwróci, kiedy i Ty na niego spojrzysz. Jeśli jednak spotkacie się spojrzeniami – od razu zauważysz zmianę w jego zachowaniu. Lekki uśmiech, być może zadziorny wzrok i penetracja wręcz wypisana na twarzy Twojego towarzysza – to cechy charakterystyczne. Kobiety często czują się speszone takim spojrzeniem, ale należy pamiętać, że w większości przypadków, w tym jednym momencie jesteśmy dla naszego towarzysza ósmym cudem świata.
  3. DOTYK. Tutaj bardzo łatwo jest przekroczyć pewną nieprzekraczalną granicę, natomiast poważnie zainteresowany zawsze będzie starał się pilnować. W zamian za to skorzysta prawdopodobnie z każdej okazji, aby zupełnym przypadkiem Cię dotknąć. To może być zwykłe dotknięcie dłoni przy stole lub uściśniecie jej na pożegnanie, a nawet buziak w policzek, jeśli to Ty wykażesz taką inicjatywę.

Wszystkie trzy razem lub każdy z tych gestów osobno może świadczyć o zainteresowaniu mężczyzny kobietą. Jeśli jest między Wami coś w rodzaju chemii, zauważysz to bardzo szybko i tym szybciej podejmiesz decyzję, czy chcesz dać się temu ponieść.

Po czym poznać, że podobam się chłopakowi? Prawdopodobne oznaki!

Są także inne oznaki męskiego zainteresowania płcią piękną. Mogą być one mylące w przypadku mężczyzn bardziej otwartych na relacje wszelkiego typu. Wówczas, nawet bez specjalnego zainteresowania, mężczyzna będzie w pewien sposób zbliżał się do kobiet, które traktuje, jak dobre koleżanki.

Jednym z takich sygnałów są komplementy. Powiedzenie kobiecie kilku miłych słów naprawdę nie jest trudne i są jeszcze na świecie mężczyźni, który potrafią to robić z klasą i w odpowiednim momencie. Zwróć uwagę, jeśli w towarzystwie to Ty jedyna słyszysz ich najwięcej lub kiedy jakakolwiek zmiana w Twoim wyglądzie jest od razu zauważana. To mogą, choć nie muszą, być oznaki głębszego zainteresowania Twoja osobą.

Także żarty sytuacyjne mogą okazać się sygnałem jego zainteresowania. Szczególnie w przypadku, kiedy kieruje w Twoją stronę naprawdę intymne dowcipy.

Po czym poznać, że podobam się chłopakowi? Zapytaj koleżanek!

Pamiętaj jednak, że możesz nie być obiektywna. Być może warto będzie zaaranżować spotkanie w szerszym gronie, szczególnie jeśli macie wspólnych znajomych. To oni niechybnie zauważą zmianę w zachowaniu Twojego amanta i na pewno Ci o tym powiedzą.

Sama również zauważysz, że w stosunku do Ciebie ten jeden mężczyzna zachowuje się inaczej. Szuka z Tobą kontaktu, także wzrokowego, odpowiada na Twoje pytania i żarty, zwraca uwagę na wszystko, co robisz i interesuje się Twoimi problemami. To także ewidentne sygnały jego zainteresowania.

Wiemy już, po czym poznać, że podobamy się chłopakowi. Warto być bacznym obserwatorem i nie dawać ponieść się emocjom. Mężczyźni w końcu lubią być kimś na kształt zdobywców, a im trudniej im to przychodzi, tym bardziej to w późniejszym czasie doceniają.

Powiązane treści