Funkcjonalny program dla gabinetów lekarskich, przychodni oraz szpitali

Prowadzenie działalności medycznej wymaga niezwykłego poświęcenia i organizacji. Sprawne zarządzanie pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale przede wszystkim umożliwia prawidłowe funkcjonowanie gabinetu lekarskiego, przychodni bądź szpitala. Program dla gabinetu lekarskiego gwarantuje skuteczną funkcjonalność placówki.

Oprogramowanie dla placówek medycznych

Postęp technologiczny przeniósł prowadzenie wielu działalności do świata wirtualnego. Oprogramowanie medyczne to doskonały przykład współczesnych możliwości. Program dedykowany jest gabinetom lekarskim, którym zależy na wydajnej pracy i doskonałym porządku w dokumentacji medycznej. Program dla przychodni znajduje się w chmurze, nie jest zatem konieczna jego instalacja. Dostęp do rozbudowanych funkcjonalności jest szybki oraz łatwy – wystarczy dysponować urządzeniem i łączem internetowym. Atutem tego typu rozwiązania jest możliwość korzystania z oprogramowania medycznego nawet w sytuacji awarii sprzętu. Dokumentacja przechowywana jest w sposób bezpieczny, zminimalizowane jest zatem ryzyko jakiejkolwiek utraty danych.

Program dla gabinetu lekarskiego wzbogacony jest o terminarz wizyt, przy pomocy którego możliwe jest umawianie spotkań pacjentów z danym specjalistą. Przejrzysty interfejs pozwala znaleźć dostępny termin, porównując grafiki wielu lekarzy naraz.

Łatwy dostęp do funkcjonalnych opcji

EDM programto Elektroniczna Dokumentacja Medyczna, czyli moduł, w którym znajdują się wszelkie funkcje niezbędne do przeprowadzenia wizyty z pacjentem. Dostępne w oprogramowaniu wyszukiwarki znacznie przyspieszają pracę, pozwalając lekarzowi zaoszczędzić sporą ilość czasu. Specjalista przy pomocy odpowiednich funkcji wystawić może e-receptę, e-zwolnienie bądź zaświadczenie. Wygodną opcją jest także sposobność załączania plików czy sprawdzania historii poprzednich wizyt. Spotkanie z pacjentem odbywać się może w oparciu o szablon, który znacznie przyspiesza wizytę.

Znacznym usprawnieniem pracy gabinetu lekarskiego, przychodni lub większej placówki jest możliwość wysyłania przypomnień odnośnie terminu wizyty w postaci wiadomości SMS. Wówczas pacjent odwołać może spotkanie, podczas gdy na jego miejsce umówiona zostanie inna osoba. Przydatną funkcją jest także przeprowadzanie telewizyt. Spotkanie w formie online to niezwykła oszczędność czasu – zarówno dla pacjenta, jak i lekarza. Wiele wizyt spokojnie odbyć się może bez konieczności fizycznej obecności pacjenta w gabinecie.

[Total: 1 Average: 5]